Açıklama

Baby Alive Bebeğim Hasta Oldu – Kumral

Baby Alive Bebeğim Hasta Oldu Oyun Seti ile çocuklar için oyun zamanı!

Dinozorlu pijaması içindeki Baby Alive bebeğim bugün evde hasta yatıyor. İlacını alması mı gerekiyor? Ya da bir mendil mi lazım?

Belki biraz su içmek istiyordur. Bebeğin interaktif termometresini kullanarak sorunun ne olduğunu bulun. Bebeğin sorununun ne olduğunu anladıktan sonra kendisini iyi hissetmesi için 2 ilaç paketinden birini seçebilirsiniz.

Toz oyuncak bebek ilacını 3 tatlı kaşığı (15 ml) suyla karıştırdıktan sonra ilaç damlalığını kullanarak bebeğe ilacını verin! O da ne? Bebeğin canı mı acıdı?

Yara bandını kullanarak bebeği sakinleştirin, hatta ona sarılıp öpmek de işe yarayacaktır!

Çocuklar, Baby Alive bebekleri için ilaç karışımını hazırlarken, onun altını değiştirirken (yedek bebek bezleri ayrı satılır) ve kendisini daha iyi hissetmesini sağlarken çok eğlenecek.

Set içerisinde; Baby Alive bebek, bebek bezi, ilaç bardağı ve damlalık, 2 paket oyuncak bebek ilacı, interaktif termometre, çıkarılabilir pijama, yara bandı çıkartmaları, mendil ve kullanma kılavuzu yer almaktadır.

Bebeğin İlacını Karıştırın: Çocuklar, “doktorculuk” oynamaya bayılır. Bebeğin kendini daha iyi hissetmesini sağlayacak oyuncak bebek ilacını karıştırmaktan da büyük keyif alacaklar.

İnteraktif Termometre: Oyuncak bebeğinizin termometresini kullandığınızda neye ihtiyacı olduğunu gösteren bir resim çıkacak.

Karıştırın ve Bebeğinizi İyileştirin: Bebeğin sorununun ne olduğunu anladıktan sonra paketlerden birini seçin, su ekleyin ve oyuncak bebek ilacını damlalığa doldurun. Haydi ağzını kocaman aç, bebecik!

Bebeğin Bezini Değiştirin: Bebeğiniz susadı! Ona bardağından birkaç yudum su verin. Eyvah, şimdi de altını ıslattı! Bez değiştirme vakti geldi (yedek bebek bezleri ayrı satılır).

Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 5010993659227
Item No :INT-E6942
Kutu Ölçüleri : 22,8 x 10,6 x 35,5 cm.
Desi Değeri : 3

Ek bilgi

Ağırlık 3 kg