Açıklama

Barbie Bebek Seyahatte Yüzücü Oyun Seti

Barbie Rüya Evi Maceraları çizgi filminden ilham alınarak tasarlanmış Barbie bebekler ile spora dair eğlenceli hikayeler oluştur. Sportif çizgiler ve parlak vurgular taşıyan renkli bir mayo giyen bu Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti ile kızlar eğlenceye dalış yapacak. Suya girmeye hazır olduğunda ayaklarının hareket etmesi ve "yüzme" hareketini yapması için belindeki düğmeye bas.

Barbie bebeğin yavru köpeğini dalış tahtasına yerleştirerek ona takla attırabilir, köpeği suyla doldurup sıktığında su püskürtmesini sağlayarak eğlenceyi iki katına çıkarabilirsin. Çok çeşitli hikayeler oluşturabilirsiniz: Barbie bebeğe deniz gözlüklerini takıp dalış tahtası üstünde pratik yaptırabilir veya onu su topuyla oynatabilirsin.

Barbie Seyahatte Yüzücü Barbie Oyun Seti bebeği, suda eğlenceli saatlerin ardından altın madalyasını takıp şu şişesi, sandaletleri ve havlusuyla dinlenebilir. Barbie Rüya Evi Maceraları çizgi filminden ilham alınarak tasarlanmış bebekler hayal gücünü çalıştırır. Barbie'nin günlük hayatında arkadaşları ve ailesiyle yaşadığı heyecanlı maceralara sen de katıl.

Spor sever kızlar, Barbie'yi hareketli maceralara çıkarmaya ve birlikte sporla dolu hikayeler keşfetmeye bayılacak. Çünkü kızlar, Barbie ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir!

Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 887961795141
Item No : MATE-GHK23
Kutu Ölçüleri : 32,5 x 23 x 6,5 cm.
Desi Değeri: 2

Ek bilgi

Ağırlık 2 kg