Açıklama

Barbie Dreamtopia Dönüşen Prenses Bebek
 

Bu Barbie Dreamtopia Dönüşen Prenses Bebek Oyun Seti, miniklerin hayal gücünün Barbie bebeği karadan denize ve havaya pek çok peri masalı macerasına götürmeye davet ediyor. Sette Barbie bebek ve üç farklı fantastik kıyafet yer alıyor. Bebeği deniz kızı, peri, prenses ya da üçünün kombinasyonu olacak şekilde giydirebilirsin. Giysi ya da aksesuarlardaki bir değişiklikle bebeğin görüntüsünü çabucak değiştirebilirsin.

Her parça parlak renklere ve kelebek baskısı ya da değerli taşlarla oluşturulmuş vurgular gibi fantastik detaylara sahip. Barbie bebeğin üç adet kolayca giyilip çıkarılabilen korsesi, uzun bir prenses eteği, peri eteği, denizkızı kuyruğu, saç süsü ve renk katmak için bir çift yarı şeffaf kanadı var. Denizkızı eğlencesine dalıp gitmek için kuyruğu Barbie bebeğin bacaklarına geçir ya da peri masallarını başlatmak için kanatları Barbie bebeğin sırtına tak.

Klasik bir peri masalı görünümü oluştur ya da kendi hikayeni anlatmak için farklı kombinasyonları karıştır ve eşleştir. Barbie bebekle gerçekte ya da hayallerde oynamak çok kolay çünkü Dreamtopia'ya girdiğinde hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir dünyayla karşılaşırsın. Kendi peri masallarını oluşturmak ve oyunları hayal gücünle çeşitlendirmek için Barbie Dreamtopia bebek ve oyuncaklarının hepsini topla.

Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 887961813135
Item No : MATE-GJK40
Desi Değeri: 2

Ek bilgi

Ağırlık 2 kg