Açıklama

Barbie ve Crayola Renkli Kıyafetler

Barbie bebeğe ek olarak benzersiz stiller oluşturmak için gerekli tüm araçları içeren Barbie Crayola Renkli Kıyafetler seti ile hayal gücünü konuşturabilirsin. Bebek ve kıyafet seti boyandıktan sonra yıkanabilen ve sınırsız eğlence için tekrar boyanabilen kıyafetleri ile birçok tasarıma ilham verir.

Barbie bebek, 5 adet Crayola Silly Scents boya kalemi, 2 elbise, 1 bluz, bir etek, bir taç ve ayrıca karpuz şeklinde kokulu bir el çantasıyla birlikte gelir. Yıkanabilir beyaz kumaşla tasarlanan tüm kıyafetler meyve temalıdır ve kızların hayal gücüne ilham veren renklerle bezelidir.

Kıyafetini seç, prova mankenine giydir, sonra da dilediğin renklerle boya. Barbie bebekle ister tarzını konuştur, ister dilediğin hikayeyi canlandır. Ardından kıyafeti yıkayıp tekrar boyayarak yepyeni bir hikayeye başla. Genç modacılar, yıkanabilir dört kıyafet ve kokulu beş boyama kalemi ile birçok farklı tasarıma imza atabilir.

Kendi tarzını sonsuz sayıda yolla ifade etmeye bayılacaksın!

Barbie bebek; yıkanabilen 3 ek kıyafet, 1 taç, 1 elbise, kokulu 5 Crayola boya kalemi ve kokulu el çantası ile birlikte gelir.

Yaş Grubu : 5+ Yaş
Barkodu: 887961786804
Item No : MATE-GGT44
Kutu Ölçüleri : 23 x 6 x 32,5 cm.
Desi Değeri: 1

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg