Açıklama

Polly Pocket Pollyville Araçları

Polly Pocket dünyasının sürprizlerle dolu minik kasabası Pollyville'de eğlenmeye hazır mısın?

Polly bebek ve arkadaşları, Polly Pocket Pollyville araç serisiyle Pollyville'de keyifle dolaşıyor. Bu seride birden fazla dönüştürülebilir araç bulunuyor: bir dondurma kamyonu, bir parti limuzini ve kamp arabası.

Dondurma  kamyonu,  dondurma  çeşitlerinin sergilendiği  bir vitrin, yazar  kasa ve  oturup dondurmanın keyfini  çıkarabileceğiniz masa ve sandalyeleri  olan mobil  bir  dondurma dükkanına dönüşür. Dondurma kamyonu  1  mini  Polly  bebek, 1 gizli  vitrin, 3 aksesuar ve 1 çıkartma sayfası içerir.

Parti limuzini dönen bir  dans  pisti ve DJ kabini bulunan bir dans alanına dönüşür. Limuzinde ayrıca rahatlamak için bir jakuzi ve  parti balonları bulunur. Part limuzini 1 mini Lila bebek, 1 gizli vitrin, 3 aksesuar ve 1 çıkartma sayfası içerir. Polly Stick teknolojisi sayesinde mini Polly bebeği ve arkadaşlarını  istediğin yere sabitleyebilirsin. Pakete dahil olan çıkartma sayfasından bir çıkartmayı alana yapıştırdığında, mini bebeği çıkartmaya sabitleyebilirsin.

Kamp arabası oyun seti ile kamp ateşi yakabilir, kanoyu kamp arabasının üstüne yerleştirerek eplenceli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Pollyville'in minik dünyası ve araçlarıyla kendi dünyanı oluşturabilir ve yepyeni hikayeler yaratabilirsin. Serinin hepsini topla ve Polly Pocket koleksiyonunu tamamlayın!

Ürün stok durumuna göre gönderilecektir. Fiyat tek bir setin fiyatıdır.

Yaş Grubu : 4+ Yaş
Barkodu: 887961774986
Item No : MATE-GGC39
Kutu Ölçüleri : 16,2 x 4,7 x 16,7 cm.
Desi Değeri: 1

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg