Açıklama

Polly Pocket Sürprizlerle Dolu Micro Oyun Setleri

Polly Pocket Sürprizlerle Dolu Micro Oyun Setleri ile çocuklar eğlenceli dakikalar geçirecekler!

Tepesinde fiyonk bulunan temalı kompakt setler olan Polly Pocket Sürprizlerle Dolu Micro Oyun Seti, açıldığında "gizli sığınaklar" ortaya çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Kutunun üst kısmında delikli bir temalı kağıt arka plan bulunur. Bu kağıt üç farklı kısımdan delindiğinde 3 "gizli sığınak" ve rastgele 3 sürpriz aksesuar (2'si bebeğin giyebileceği aksesuarlardır) ortaya çıkar.

Örneğin bir çocuğa pembe bir aksesuar, bir çocuğa mor bir aksesuar çıkabilir. Polly Stick teknolojisi ile mini Polly bebek ve arkadaşları kutunun üzerinde her yere yapıştırılabilir.

Kutunun üzerine etiket sayfasından (dahildir) bir etiket yapıştırıldığında bebekler etiketin yapıştığı yerde durur. Çocukların Polly Pocket maceralarını diledikleri yerde ve diledikleri zaman yaşayabilmesi için küçük kompakt setler her yere götürülebilir.

Her kutuda 3 gizli sığınak, 3 rastgele aksesuar (ikisi giyilebilir), 1 mini bebek ve 1 etiket sayfası bulunur.

Denizkızı Koyu, Tek Boynuzlu At Ütopyası, Muhteşem Orman, Minik Prenses Evi ve daha fazla tema arasından seçimini yap ve Polly Pocket’ın macera dolu dünyasına sizde dahil olun.

Küçük ve sevimli Polly Pocket Sürprizlerle Dolu temalı kutusunun üzerinde bir kurdele bulunur ve kutu açıldığında 3 gizli mekan, 3 sürpriz aksesuar (2'si bebeğin giyebileceği aksesuarlar), 1 mini bebek ve etiket sayfası ortaya çıkar.

Ürün stok durumuna göre gönderilecektir. Fiyat tek bir setin fiyatıdır.

Yaş Grubu : 4+ Yaş
Barkodu: 887961747065
Item No : MATE-GDK76
Kutu Ölçüleri : 20,4 x 5 x 20,4 cm.
Desi Değeri: 1

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg