Açıklama

Potato Head Bay Patates Kafa Konuşan Dudaklar
 

Bay Patates Kafa'nın ne diyeceğini veya hangi şarkıyı söyleyeceğini kim bilebilir ki? Bu interaktif oyuncak yalnız çocukları değil yetişkinleri de eğlendiriyor. Bunun için sadece ağzını takıp düğmelere basmanız yeterli. Eğlenceli şarkılarını ve gerçekten komik sözlerini söylerken dudakları senkronize olacak! Bu konuşan oyuncak, 40’tan fazla Türkçe söz ve aralarında Meghan Trainor’ın “Lips Are Movin” şarkısının da olduğu 4 popüler şarkının uyarlamasını İngilizce söyleyebiliyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar artık konuşup şarkı söyleyen Bay Patates Kafa'nın parçalarını karıştırıp takarak da eğlenebilir. Oyuncak patates dostunuzla doyasıya eğlenebilmeniz için kutuya; Bay Patates Kafa, 2 kol, 2 kulak, gözler, burun, şapka ve 2 ağız dahildir. Ayrıca piller de kutuya dahildir.

 

Türkçe Konuşuyor Ve Şarkı Söylüyor

Pille çalışan Bay Patates Kafa Konuşan Dudaklar komik dudaklarını hareket ettirerek Türkçe konuşuyor ve İngilizce şarkı söylüyor. Meghan Trainor’ın sevilen şarkısı "Lips Are Movin"i kendi yorumunu katarak söylüyor.

40’ın Üzerinde Söz Ve Şarkı

40’ın üzerinde Türkçe söz ve 4 İngilizce şarkı uyarlamasını söyleyebilen interaktif Patates Kafa ile oynarken eğlenenler yalnızca çocuklar olmayacak.

10 Aksesuar Dahil

Bay Patates Kafa Konuşan Dudaklar'ın kutusuna, çocukların patates dostlarının görüntüsünü eğlenceli bir hale getirmeleri için aralarında 2 çift dudağın da bulunduğu 10 aksesuar ve piller dahil.

Çoğu Parçayı Diğer Patates Kafa Oyuncaklarıyla Kullanabilirsiniz

Parçaların çoğu diğer Bay Patates Kafa ve Bayan Patates Kafa oyuncaklarıyla uyumludur. (Her biri ayrı satılır.)

Nesiller Boyu Bitmeyen Sevgi

Bay Patates Kafa karakteri, her zaman çocukların severek ve eğlenerek oynadığı bir oyuncak olmuştur. Bu oyuncaklar hem erkek hem de kız çocukları için mükemmel bir doğum günü ve tatil hediyesi olabilir.

 

İçindekiler: Bay Patates Kafa, 2 kol, 2 kulak, gözler, burun, şapka, 2 ağız ve talimatlar.

Figür boyutu: 14 cm

Yaş: 3 yaş ve üzeri

Pil: 3 adet 1,5 V AA alkalin pil kutuya dahildir.

 

Patates Kafa'nın gövdesinde mıknatıs bulunur.

Not: Paket bağları/paketleme malzemeleri bir yetişkin tarafından çıkarılıp atılmalıdır.

Yaş Grubu : 3+ Yaş
Barkodu: 5010993586042
Item No : HAS-E4763
Kutu Ölçüleri : 25,5 x 22,5 x 12,5 cm.
Desi Değeri: 2

Ek bilgi

Ağırlık 2 kg