Açıklama

Nerf Modulus Tracker Ecs 10
 

Havalı kamuflaj desenine sahip bu otomatik Nerf Modulus dart tabancasıyla seri atış aksiyonu yaşayın. Dart tabancasını otomatiğe alın ve dartları uçurun! Tracker ECS-10'un kutusuna aksesuarlar dahildir, böylece her görev için dart tabancanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Takılabilen dipçikte, yedek atış gücünü yakında tutmaya yarayan bir şarjör saklama yeri bulunur (ek şarjör ayrı olarak satılır). Uzaktan daha iyi hedef alabilmek için namlu uzatma parçasını takın. Hedef alırken odaklanabilmek için dürbünü taktik aksesuar rayına takın. Kutuya 10 dartlık muz şarjör ve 20 orijinal Nerf Elite dart dahildir. Şarjöre 10 dartı yükleyebilir, 10 dartı da yedekte tutabilirsiniz. Atış yapmak için seri atış butonunu basılı tutun ve dartları tek tek fırlatmak için tetiğe basın. Orijinal Nerf dartları, performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmıştır; hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılabilir. Pille çalışır, piller kutuya dahil değildir.

 

İçindekiler: Dart tabancası, 10 dartlık muz şarjör, dipçik, namlu uzatma parçası, dürbün, 20 dart ve kullanım kılavuzu.

 

Kamuflaj Tasarımlı Otomatik Dart Tabancası

Havalı kamuflaj desenine sahip bu otomatik Nerf Modulus dart tabancasıyla seri atış yapın (pille çalışır, piller kutuya dahil değildir).

Özelleştirme Aksesuarları

Nerf'ü farklı şekillerde özelleştirebilmeniz için kutuya; hazneli dipçik, namlu uzatma parçası ve dürbün dahildir.

20 Orijinal Nerf Dartı Ve 10 Dartlık Şarjör

Kalite ve performans yönünden test edilip onaylanmış 10 dartlık muz şarjör ve 20 adet orijinal Nerf Elite dart kutuya dahildir.

 

Yaş: 8 yaş ve üzeri

Pil: 4 adet 1,5 V AA alkalin kalem pille çalışır (piller kutuya dahil değildir).

DİKKAT: Gözlere veya yüze nişan almayın.

UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ – Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

YARALANMALARI ÖNLEMEK İÇİN: Sadece orijinal Nerf dartlarını kullanın. Diğer dartlar güvenlik standartlarını karşılamayabilir. Dart ya da dart tabancası üzerinde değişiklik yapmayın.

Yaş Grubu : 8+ Yaş
Barkodu: 5010993632831
Item No : HAS-E7942
Kutu Ölçüleri : 96,5 x 35,5 x 8 cm.
Desi Değeri: 9

Ek bilgi

Ağırlık 9 kg