Açıklama

Tiny Pong Mini Masa Tenisi Oyunu
 

Tiny Pong Tek Kişilik Masa Tenisi oyunu ile heyecan verici bir tenis maçına hazır olun!

Topu sahaya bırakın ve puan almak için saha üzerinde tekrar tekrar sektirin. Topun altında sahayı ileri geri hareket ettirin. Her sektirmeyle bir puan alırsınız.

Zorluğu artırmak için Acemi modundan Uzman moduna geçin. Oyuncular topu ellerinden geldiği çok sektirerek en yüksek skoru elde etmeye çalışırken oyundan ışıklar ve sesler çıkar! Bakalım sektirmeye ne kadar devam edebileceksiniz?

Paket içerisinde; Tiny Pong mini pinpon sahası, tutma kolu, file, top ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Avucunuzun İçinde Masa Tenisi: Büyük bir masaya gerek kalmadan tek başınıza masa tenisi oynadığınızı hayal edin! Bu oyun, heyecan verici bir sektirme aksiyonu yaşatıyor.

Tek Başınıza Oynayabileceğiniz Eğlenceli Bir Oyun: Yanınızda arkadaşlarınız yokken eğlenceli bir şeyler yapmak ister misiniz? Tek başına oynanacak şekilde tasarlanan bu oyun sizi eğlenceye doyuracak.

Arkadaşlarınıza meydan okuyun ve en yüksek puanı almak için sırayla oynayın.

Kazanmak için sektirmeye devam edin: Topu sahaya alın ve puan kazanmak için elinizden geldiği kadar sektirin. Top düşerse oyun biter ve ünite puanı söyler.

Işıklar ve Sesler: Oyunda heyecanı artıran ışıklar ve sesler bulunur. Oyun başladığında ve oyuncu seviye atladığında, filedeki ışıklar yanar ve masa üzerinde yapılan her sektirmeyi kaydeder.

3 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Oyuncu sayısı: 1 veya daha fazla

Yaş Grubu : 8+ Yaş
Barkodu: 5010993578276
Item No : INT-E3112
Kutu Ölçüleri : 29 x 8 x 25 cm.
Desi Değeri: 2

Ek bilgi

Ağırlık 2 kg